ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
ДЕРЖАВНИЙ НУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР З ЯДЕРНОЇ
ТА РАДІАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ
СЛАВУТИЦЬКА ФІЛІЯ

  
Роботи на майданчику Чорнобильскої АЕС

Розробка проекту вагону-контейнера для
перевезення відпрацьованого ядерного палива РВПК-1000

Короткі відомості про проект

Заказчик: Чорнобильська АЕС

Виконавець: Славутицька філія ДНТЦ ЯРБ

Основна мета проекту: розробка комплекту конструкторської, технологічної і експлуатаційної документації, необхідної для виготовлення вагону-контейнера (пакувального комплекту і транспортного засобу) для перевезення ВЯП/ВДП РВПК-1000 ДСП ЧАЕС, якій відповідає всім застосовним вимогам нормативних документів по безпеці у сфері використання ядерної енергії.

Початок робіт - листопад 2006г.

Закінчення робіт - грудень 2007г.

Очікувані результати: проект вагону-контейнера для перевезення ВЯП/ВДП РВПК-1000, розроблений, узгоджений і затверджений згідно вимогам технічного завдання, такий, що включає конструкторську, технологічну і експлуатаційну документацію, технічні умови, програму і методику випробувань.

Виконавцем складової частини НДДКР (проектування вагону для контейнера, устаткування для установки, повороту (кантування) і кріплення контейнера, систем електричною і гідравлічною, що забезпечують роботу кантування контейнера з горизонтального у вертикальне положення і назад) є ОКБ «Транспортер», м. Луганськ.

Призначення і область застосування виробу, що розробляється

Вагон-контейнер призначений для здійснення ДСП ЧАЕС діяльності по перевезенню ВЯП/ВДП РВПК-1000 ДСП ЧАЕС. При розробці проекту вагону-контейнера для перевезення ВЯП/ВДП з енергоблоків 1, 2, 3 і СВЯП-1 на СВЯП-2 враховані основні геометричні характеристики будівель, приміщень, споруд і обладнання, що входять в технологічний ланцюжок по перевезенню ВЯП/ВДП , зокрема залізничних шляхів.

Зовнішній вигляд пропонованої конструкції вагону-контейнера
 | Copyright © 2007 |  Автор: Кирпель Віталій Володимирович |  Написати адміністратору | 

Зробити стартовою Написати листа Добавити в избранное Російська мова Українська мова Англійська мова